Rezidence Bělohorská ****

Moderní a pohodlné apartmány v klidné lokalitě Břevnova nedaleko Pražského hradu

DownTown Suites Bělohorská nabízí 19 moderních, zrekonstruovaných apartmánu od útulného pokoje typu Double Room a Superior Studio, přes plně vybavené apartmány One Bedroom a Two Bedroom Apartment až po naše největší střešní Penthouse Two Bedroom Apartment s terasou a výhledem na město.

Ve všech prostorech je bezplatné Wi-Fi. V rezidenci je možnost privátního parkování, dále rezidence disponuje prádelnou a úschovnou zavazadel.

Penthouse Terrace Apartment

Moderní penthouse apartmán nabízí svým hostům dvě oddělené prostorné ložnice s manželskými postelemi, obývací pokoj s kvalitní rozkládací pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi, plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou, myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Součástí apartmánu je také prostorná terasa s venkovním posezením. Z terasy je možné si vychutnat nádherný výhled na Prahu a okolí. Apartmán je plně klimatizovaný a vhodný pro 4–6 osob.

Two Bedroom Apartment

Moderní dvouložnicový apartmán nabízí svým hostům dvě samostatné ložnici s prostornými manželskými postelemi, v každé z ložnic se nachází LED TV se satelitními programy, WiFi, v jedné z ložnic je umístěno navíc extra lůžko, jídelní prostor s plně vybaveným kuchyňským koutem s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou s troubou, myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Součástí apartmánu je také balkon. Apartmán je vhodný pro 4–5 osob.

One Bedroom Apartment

Moderní jednoložnicový apartmán nabízí svým hostům ložnici s prostornou manželskou postelí, obývací pokoj s kvalitní rozkládací pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi, plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou, myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Apartmán je vhodný pro 2–4 osob.

Executive Studio

Moderní Studio nabízí svým hostům ložnici s prostornou manželskou postelí, pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi, vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou s troubou, myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Apartmán je vhodný pro 1–2 osoby.

Superior Studio

Moderní studio nabízí svým hostům prostornou manželskou postel, LED TV se satelitními programy, WiFi, vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Apartmán je vhodný pro 1–2 osoby.

Deluxe Double Room

Prostorný pokoj nabízí svým hostům velkou manželskou postel, pracovní stůl, LED TV se satelitními programy, WiFi, lednici, rychlovarnou konvici a koupelnu se sprchovým koutem. Apartmán je vhodný pro 1–2 osoby.

Ground Floor Apartment

Tento apartmán nabízí svým hostům ložnici s prostornou manželskou postelí, pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi, vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Apartmán je vhodný pro 1–2 osoby.

Chci slevu

Neváhejte nás kontaktovat na přímo a získejte 10% slevu z Vašeho pobytu.

Kde se nacházíme

Downtown Suites Bělohorská se nachází v klidné lokalitě Břevnova, Praha 6 nedaleko Pražského hradu. Rezidence je u tramvajové zastávky Marjánka. Hlavní vchod do rezidence je z ulice Bělohorská 50, Praha 6. Vjezd na privátní parkoviště se nachází z druhé strany rezidence, vjezd z ulice Pod Marjánkou.

Rezervujte si transfer

Přejete si zabezpečit transfer z letiště? Neváhejte nás kontaktovat. Řidič na Vás počká v letištní hale s jmenovkou s Vaším jménem a odveze Vás přímo do naší rezidence. Možnost oboustranného transferu.

Please fill this form to receive a 10% discount

10% DISCOUNT

Book your stay directly with us and receive 10% discount.

Please do not hesitate to call us +420 778 523 600

or send us an email info@downtownsuites.cz  

Looking forward to hear back from you !

 

Powered by
Powered by
Powered by

10% DISCOUNT

Book your stay directly with us and receive 10% discount.

Please do not hesitate to call us +420 778 523 600

or send us an email info@downtownsuites.cz  

Looking forward to hear back from you !

 

Powered by
Powered by
Scroll to Top