Rezidence Jugoslávská ****

Nově zrekonstruovaná rezidence Jugoslávská nedaleko Václavského náměstí

DownTown Suites Jugoslávská nabízí 31 nově zrekonstruovaných apartmánu v kategorii od útulného pokoje typu Double Room, přes plně vybavené One Bedroom a Two Bedroom apartmány až po střešní plně klimatizované Penthouse apartmány s terasou a výhledem na město.

Ve všech prostorech je bezplatné Wi-Fi. V rezidenci je možnost privátního parkování, dále rezidence disponuje prádelnou a úschovnou zavazadel.

Family Penthouse Apartment

Podkrovní jednoložnicový penthouse apartmán nabízí svým hostům prostornou ložnici s manželskou postelí a extra lůžkem, obývací pokoj s kvalitní rozkládací pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi, plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou s troubou, myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Součástí apartmánu je také prostorná terasa s venkovním posezením. Z terasy je možné si vychutnat nádherný výhled na Prahu a okolí. Apartmán je plně klimatizovaný a vhodný pro 3–5 osob.

Penthouse Apartment

Podkrovní jednoložnicový penthouse apartmán nabízí svým hostům prostornou ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s kvalitní rozkládací pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi, plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou s troubou myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Součástí apartmánu je také prostorná terasa s venkovním posezením. Z terasy je možné si vychutnat nádherný výhled na Prahu a okolí. Apartmán je plně klimatizovaný a vhodný pro 2–4 osob.

Deluxe One Bedroom Apartment

Moderní jednoložnicový apartmán nabízí svým hostům ložnici s prostornou manželskou postelí, obývací pokoj s kvalitní rozkládací pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi ,plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou s troubou, myčkou a lednicí a koupelnu s prostornou vanou a sprchovým koutem. Součástí apartmánu je rovněž balkon. Apartmán je plně klimatizovaný a je vhodný pro 2–4 osob.

Loft One Bedroom Apartment

Moderní jednoložnicový apartmán nabízí svým hostům ložnici s prostornou manželskou postelí, obývací pokoj s kvalitní rozkládací pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi, plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou s troubou, myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Součástí apartmánu je také balkon. Apartmán je plně klimatizovaný a je vhodný pro 2–4 osob.

Two Bedroom Apartment

Moderní dvouložnicový apartmán nabízí svým hostům dvě samostatné ložnici s prostornými manželskými postelemi, obývací pokoj s kvalitní rozkládací pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi, plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou s troubou, myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Součástí apartmánu je také balkon. Apartmán je vhodný pro 4–6 osob.

Family One Bedroom Apartment

Moderní jednoložnicový apartmán nabízí svým hostům ložnici s prostornou manželskou postelí a extra lůžkem, obývací pokoj s kvalitní rozkládací pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou s troubou, myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Součástí apartmánu je také balkon. Apartmán je vhodný pro 3–5 osob.

One Bedroom Apartment

Moderní jednoložnicový apartmán nabízí svým hostům ložnici s prostornou manželskou postelí, obývací pokoj s kvalitní rozkládací pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou, myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Apartmán je vhodný pro 2–4 osob.

Junior One Bedroom Apartment

Moderní jednoložnicový apartmán nabízí svým hostům ložnici s prostornou manželskou postelí, obývací pokoj s pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou, myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Součástí apartmánu je také balkon. Apartmán je vhodný pro 1 - 2 osoby.

Double Room

Prostorný pokoj nabízí svým hostům velkou manželskou postel, kterou je možné rozdělit na dvě samostatná lůžka, pracovní stůl, LED TV se satelitními programy, WiFi, lednici a rychlovarnou konvici, a koupelnu se sprchovým koutem. Apartmán je vhodný pro 1- 2 osoby.

Chci slevu

Neváhejte nás kontaktovat na přímo a získejte 10% slevu z Vašeho pobytu.

Kde se nacházíme

Downtown Suites Jugoslavská se nachází v centru Prahy, nedaleko Václavského Náměstí. Přímo na metru a tramvajové zastávce I.P.Pavlova. Hlavní vchod do rezidence je z ulice Vocelova 4, Praha 2, kde se také nachází vjezd na privátní parkoviště.

Rezervujte si transfer

Přejete si zabezpečit transfer z letiště? Neváhejte nás kontaktovat. Řidič na Vás počká v letištní hale s jmenovkou s Vaším jménem a odveze Vás přímo do naší rezidence. Možnost oboustranného transferu. 

Please fill this form to receive a 10% discount

10% DISCOUNT

Book your stay directly with us and receive 10% discount.

Please do not hesitate to call us +420 778 523 600

or send us an email info@downtownsuites.cz  

Looking forward to hear back from you !

 

Powered by
Powered by
Přejít na začátek