Rezidence Kodaňská ****

Pohodlné a moderní ubytování v klidné lokalitě Vršovic

DownTown Suites Kodaňská nabízí 13 nově zrekonstruovaných apartmánu od menšího Superior Studia, přes velké, plně vybavené One Bedroom a Two Bedroom Apartmány až po náš největší dvou-patrový, dvou-ložnicový Penthouse apartmán s dvěma koupelnama a terasou.

Ve všech prostorech je bezplatné Wi-Fi. V rezidenci je možnost privátního parkování dále rezidence disponuje prádelnou a úschovnou zavazadel.

Penthouse Two Bedroom Apartment

Moderní dvoupodlažní podkrovní penthouse apartmán nabízí svým hostům dvě prostorné ložnice s manželskými postelemi, obývací pokoj s kvalitní rozkládací pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi, plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou s troubou, myčkou a lednicí, a dvě koupelny, jedna s vanou a sprchovým koutem, druhá se sprchovým koutem. Součástí apartmánu je také prostorná terasa s venkovním posezením. Z terasy je možné si vychutnat nádherný výhled na Prahu a okolí. Apartmán je plně klimatizovaný a vhodný pro 4-6 osob.

Two Bedroom Apartment

Moderní dvouložnicový apartmán nabízí svým hostům dvě samostatné ložnice s prostornými manželskými postelemi, u jedné z ložnic lze manželskou postel rozdělit na dvě samostatná jednolůžka, obývací pokoj s kvalitní rozkládací pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi, plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou s troubou, myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Apartmán je vhodný pro 4–6 osob.

Two Bedroom Quadruple Apartment

Moderní dvouložnicový apartmán nabízí svým hostům dvě samostatné ložnice s prostornými manželskými postelemi a LED TV se satelitními programy, WiFi, jídelní prostor, kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Apartmán je vhodný pro 3–4 osoby.

One Bedroom Apartment

Moderní jednoložnicový apartmán nabízí svým hostům ložnici s prostornou manželskou postelí, obývací pokoj s kvalitní rozkládací pohovkou, LED TV se satelitními programy, WiFi, plně vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou, myčkou a lednicí a koupelnu se sprchovým koutem. Apartmán je vhodný pro 2–4 osob.

Superior Studio

Moderní studio nabízí svým hostům prostornou manželskou postel, LED TV se satelitními programy, WiFi, vybavený kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, varnou deskou a lednicí, a koupelnu se sprchovým koutem. Apartmán je vhodný pro 1–2 osoby.

Chci slevu

Neváhejte nás kontaktovat na přímo a získejte 10% slevu z Vašeho pobytu.

Kde se nacházíme

Downtown Suites Kodaňská se nachází v klidné lokalitě Vršovic, Praha 10 nedaleko parku. Rezidence je u tramvajové zastávky Ruská. Hlavní vchod do rezidence je z ulice Kodaňská 13, vjezd na parkoviště je z vedlejšího vchodu Kodaňská 15.

Rezervujte si transfer

Přejete si zabezpečit transfer z letiště? Neváhejte nás kontaktovat. Řidič na Vás počká v letištní hale s jmenovkou s Vaším jménem a odveze Vás přímo do naší rezidence. Možnost oboustranného transferu.

Please fill this form to receive a 10% discount

10% DISCOUNT

Book your stay directly with us and receive 10% discount.

Please do not hesitate to call us +420 778 523 600

or send us an email info@downtownsuites.cz  

Looking forward to hear back from you !

 

Powered by
Powered by
Přejít na začátek